Hliník

Blog webekm.com the ekm.

Download from BIGTheme.net free full premium templates

V naší nabídce jsou také okna, dveře, prosklené fasády nebo zimní zahrady z hliníku, jež sami vyrábíme a montujeme. Hliníkové prvky se vyznačují výjimečnými technickými vlastnostmi, zejména vysokou pevností, která umožňuje mimo jiné zasklít i velké plochy. Další předností je moderní design a jednoduchá elegance hliníkových prvků.

Díky výše zmíněné pevnosti jsou hliníkové profily doporučovány zejména k výrobě vchodových dveří do obytných domů, kde se předpokládá častý pohyb obyvatel, k zasklení velkých ploch, ať už se jedná o výlohy obchodů nebo celé prosklené fasády, nebo například k výrobě zimních zahrad, střešních světlíků, stěn pro automatické dveře či jakýchkoliv jiných konstrukčně složitějších prvků.

K výrobě hliníkových prvků používáme především německé profily Wicona nebo švédské Sapa, dále je též možno použít profily Aluprof. Profily je možné dodat buď v přírodním eloxu nebo práškově lakované na libovolný RAL odstín.

Vzhledem k velké rozmanitosti nabízených profilů a k předpokládané větší složitosti jednotlivých prvků nás prosím kontaktujte osobně, abychom mohli společně zkonzultovat Vaše požadavky a nabídnout Vám nejvhodnější řešení.